Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Nisan 2022 Çarşamba

İsviçre’nin Rusya’ya yaptırımları artıyor

İsviçre’de Rusya’ya yönelik yeni yaptırım paketi duyuruldu. Havyar, vodka, odun, çimento gibi ürünlerin ithalatı yasaklandı.

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası Avrupalı devletlerin Rusya’ya yönelik yaptırımları genişliyor. İsviçre Federal Konseyi, Rusya’ya yönelik yeni yaptırım paketini duyurdu. Buna göre havyar, vodka, odun ve çimento gibi ürünlerin Rusya’dan ithalatı yasaklandı.

Bununla birlikte aralarında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in kızlarının da bulunduğu 200 kişi ve kurum yaptırım listesine eklendi. Bu kişi ve kurumların İsviçre’deki malvarlıkları donduruldu ve seyahatleri yasaklandı. Ülkenin Ekonomi Bakanı Parmelin, yaptırımların İsviçre ekonomisini de etkileyeceğini ancak bununla başa çıkabileceklerini söyledi.

Geri Dön 13 Nisan 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN