Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Nisan 2022 Çarşamba

Hollanda’da kira artışlarına üst limit getirilmesi planlanıyor

Hollanda hükûmeti enflasyona karşı vatandaşları korumak için kira artışlarına üst limit getirmeyi planlıyor.

Avrupa’nın geneli gibi Hollanda’da enflasyon hızla artıyor. Hükûmet buna karşı vatandaşları korumak için formüller arıyor. Bunlardan biri de kira artışlarına üst limit getirme planı. 

Üst limitin yanısıra ev yalıtımı yeterli olmayan kiracılara enerji faturalarını dengelemek amacıyla kira indirimi öngörülüyor. Planlanan sınırın detayları henüz belli değil. Kiracılar Birliği 2023 ve 2024 yıllarında kira artışlarının dondurulmasını talep ediyor.

Ev sahipleri tepkili

Ev sahipleri ise bu duruma tepkili. Emlak Yatırımcıları Lobi Direktörü, böyle devam ederse ev sahiplerinin kiralardan kâr etmesinin çok zor olacağını söyleyerek duruma tepki gösterdi.

Geri Dön 13 Nisan 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN