Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2022 Perşembe

Her 5 İsviçreli’den 3’ü hayatında en az bir kez hırsızlık yapmış

İsviçre’de yapılan son ankete göre, İsviçrelilerin yüzde 60’ı hayatlarında en az bir defa küçük bir hırsızlık yapmış ya da aldığı hizmetin parasını ödememiş.

Her 10 İsviçreli’den dördü, en az bir defa bilet almadan toplu taşıma kullandığını, yüzde 18 ise bunu birden fazla kez yaptığını söyledi. Ankete katılanların yüzde 27’si iş yerinden, yüzde 23’ü ise otelden bir şey çaldığını itiraf etti. 

Araştırmaya göre, İsviçre’de erkekler kadınlardan daha fazla hırsızlık yapıyor. Gençler arasındaki hırsızlık oranı da yaşça büyük olanlara göre daha yüksek. Ayrıca en çok hırsızlık yapanların, nüfusun en dar gelirli kesimi değil de, kişisel malvarlığı 50 bin ila 100 bin frank arasında olan orta gelirliler olduğu tespit edildi. 

Geri Dön 28 Temmuz 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN