Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Ağustos 2022 Salı

Ekonomi Bakanı: Kışa hazırlanmalıyız

İsviçre’de kışın elektrik ve doğalgaz kıtlığı yaşanabileceğinden endişe ediliyor. Ekonomi Bakanı Guy Parmelin, "Durumu dramatize etmeden kışa hazırlanmalıyız" dedi.

Federal Elektrik Komisyonu Başkanı, 9 Ağustos’ta yaptığı açıklamada halkı mum ve odun stoklamaya çağırmıştı. Yerel Adalet ve Polis Direktörleri Birliği Başkanı Fredy Fassler de, Blick gazetesine verdiği demeçte, elektrik kesintilerinin geniş kapsamlı sonuçlarına karşı uyarıda bulundu, "Isınma sistemi durabilir, sokaklar karanlığa gömülebilir. Bu tür olağanüstü durumlarda yağmalama ve protestolar gerçekleşebilir" dedi. 

Federal Ekonomi Bakanı Guy Parmelin, halkı paniğe sürükleyen bu tarz açıklamaları eleştirdi. "Durumu aşırı dramatize etmekten kaçınmalıyız" diyen Bakan, hükümetin olası bir enerji kıtlığına karşı acil durum planı hazırladığını, stratejisini önümüzdeki haftalarda açıklayacağını kaydetti. Parmelin, kendisinin mum veya odun stoklamadığını vurguladı. 

Geri Dön 23 Ağustos 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN