Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Haziran 2022 Çarşamba

Brüksel Hava Yolları çalışanları yeniden greve hazırlanıyor

Geçtiğimiz hafta 3 günlük greve giden Brüksel Hava Yolları çalışanları, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve maaş zamları talebiyle yeniden greve gitmeye hazırlanıyor.

Brüksel Hava Yolları çalışanları, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve maaşlara zam talebiyle, geçtiğimiz hafta 3 günlük greve gitmişlerdi. 

Sendikalar Birliği’nin açıklamasına göre, Brüksel Hava Yolları’nın CEO’su, müzakereler için ancak ağustos ayında masaya oturabileceğini söylemişti. Bunu eleştiren birlik sözcüsü, çalışanlarına vakit ayırmayan bir yöneticinin görevine layık olmadığını dile getirdi. 

Şirket yönetimi ise iddiaları reddetti.  Geçen haftaki grevin ardından, işverenler, çarşamba günü sendikalarla görüşmeyi kabul etti. Sendikalar Birliği, müzakerelerden sonuç alınamazsa, yakın zamanda yeni grevler yapılacağını açıkladı. 

Brüksel Havalimanı, bu yaz tatil sezonunda 4 milyonun üzerinde yolcu bekliyor. Havalimanı yönetimi, salgından bu yana personel açığını büyük ölçüde kapattıklarını açıkladı, ancak ülkedeki havalimanlarında halen ortalama 500 çalışan eksiği olduğu belirtildi.

Geri Dön 29 Haziran 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN