Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Temmuz 2022 Cuma

Amsterdam Üniversitesi: Kalacak yeri olmayan yabancı öğrenciler gelmesin

Hollanda’da üniversitelerde yabancı öğrencilerin kalabileceği yerlerle ilgili sıkıntı sürüyor. Amsterdam Üniversitesi yabancı öğrencilere "Kalacak yeriniz yoksa gelmeyin" çağrısı yaptı.

Hollanda’da üniversitelerde yabancı öğrenciler için kalacak yer sıkıntısı devam ediyor. Öğrenciler Birliği LSVb, eylülde üniversiteye başlayacak yurt dışından gelen yüzlerce öğrencinin halen kalacak yeri olmadığını açıkladı. Öğrenci Birliği Başkanı, belediyeleri ve üniversiteleri, eylül geldiğinde öğrencilerin sokakta kalmaması için ellerinden geleni yapmaya çağırdı.

Yabancı öğrencilerin özellikle yoğun olduğu başkent Amsterdam’da, üniversiteye başlayacak yaklaşık 1800 öğrenci için yurtlarda yer bulunmuyor. Amsterdam Üniversitesi, yurtdışından gelecek öğrencilere yolladığı e-mail’de, ağustos ortasına kadar kalacak yer bulamamış olan öğrencilerin üniversiteye gelme planlarını yeniden gözden geçirmelerini önerdi.

Geri Dön 22 Temmuz 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN