Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
02 Mart 2024 Cumartesi

Tren yayaya çarptı: Mahkeme, makinisti suçlu buldu

İsviçre'nin Solothurn kentinde, 2018 yılında bir yaya tren çarpmasına dair dava sonuçlandı. Mahkeme makinisti suçlu buldu.

İsviçre’nin Solothurn kentinde bir tren, treni fark etmeyen bir yayaya çaptı. Yüksek mahkeme, tren makinistini fiziksel zarara neden olduğu için suçlu olduğuna hükmetti. Mahkeme, tren makinistinin yayayı uzaktan gördüğünü ancak yeterli tepki vermediğini açıkladı.

Kaza, Mart 2018’de Solothurn kentinde yaya geçidinde meydana gelmişti. Kazanın mağduru, olayın ardından yüzde 100 çalışamayacak duruma gelmiş, günlük hayatında bakıma muhtaç bir durumda kalmıştı. Mahkemenin kararının diğer tren kazalarına da emsal olabileceği belirtildi.

Geri Dön 02 Mart 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN