Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Eylül 2023 Çarşamba

SWISS bagajsız uçtu

Zürih'ten Bilbao'ya giden İsviçre Havayolları uçağına, 'yer personeli sıkıntısı' nedeniyle bagajlar yüklenemedi. Yolcular, iki saat bagaj beklemek zorunda kaldı.

SWISS bagajsız uçtu

Zürih'ten Bilbao'ya seyahat eden İsviçre Havayolları uçağındaki yolcular, İspanya'ya inişlerinde bagajlarının gelmediğini fark etti. Blick gazetesinin haberine göre, yolcular bavullarını almak için iki saatten fazla bekledi.

İsviçre Havayolları sözcüsü Kavin Ampalam, bu uçağın 111 yolcuyla havalandığını ancak bagajların yüklenmediğini söyledi. Ampalam, bagajların yüklenememesinin nedenini "yer personeli sıkıntısı" olarak açıkladı. Bagajların uçağa yüklenmesi için beklemelerine rağmen bir saat sonra hala bir değişiklik olmadığını ve Bilbao uçuşunun bagajsız olarak devam etme kararı aldıklarını ifade etti.

Yolcular, bagajlarının bırakılacağına dair önceden bilgilendirilmediklerini ve Bilbao'da İsviçreli personelin bulunmadığını, İspanyol havayolu şirketi Iberia personelinin kendilerine bagajlarının uçaktan çıkarıldığını bildirmeden iki saatten fazla beklediklerini belirttiler.

SWISS sözcüsü, yolcuların bagajlarını bırakma kararı hakkında bilgilendirilmediğini doğrulayamayacaklarını ve olayın tam olarak neden yaşandığını anlamak için çalıştıklarını söyledi.

Geri Dön 13 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN