Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Kasım 2023 Çarşamba

SVP: Filistin'e destek gösterileri yasaklansın

İsviçre’de sağ popülist parti SVP, Filistin'e destek için düzenenlenen gösterilerin yasaklanmasını önerdi.

SVP: Filistin'e destek gösterileri yasaklansın

İsviçre’de sağ popülist parti SVP'nin Eyaletler Meclisi Güvenlik Politikası Komisyonu Başkanı Werner Salzmann, Filistin yanlısı göstersilerin ülke genelinde yasaklanmasını önerdi. Salzmann, söz konusu protestoların, Yahudi karşıtlığını tırmandırdığını ve ülkede gerilime neden olduğunu savundu, “Bern’de, Bundesplatz’da ne İran bayraklarına ne de Yahudi karşıtlığına geçit vermemeliyiz" diye konuştu. 

Sosyal Demokrat Parti (SP) Güvenlik Uzmanı Min Li Marti, mitinglere katılan herkesin Hamas destekçisi olmadığını ifade etti, "Mitinglerin içeriği sorunlu olsa da ifade özgürlüğü kısıtlanamaz" diye konuştu. 

İsviçre’nin, Bern kentinde hafta sonu Filistin için özgürlük mitingi düzenlenmişti. Güvenlik uzmanları pankartların, İran bayraklarıyla birlikte Yahudilere karşı nefreti körüklediğini savunmuştu.  

Geri Dön 08 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN