Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Mart 2024 Salı

Müslüman komşusuna palayla saldırdı

İsviçre'nin Bad Ragaz bölgesinde bir şahıs, aylardır taciz ettiği Müslüman komşularına "Burada Müslümanlara yer yok" diyerek palayla saldırdı. Yaralanan bir kişinin durumu ağır.

İsviçre’nin Bad Ragaz bölgesinde korkunç bir olay yaşandı. Aylardır düzenli olarak komşularını taciz eden, araçlarının lastiklerini kesen bir adam, bu kez baba oğula bıçak ve palayla saldırdı. Polis soruşturmasında saldırganın mağdurlara dinini sorduğu ve "Burada Müslümanlara yer yok" diyerek yaraladığı ortaya çıktı. 

Saldırıda 18 yaşındaki genç yaralanırken, 62 yaşındaki tekerlekli sandalyedeki babası ağır yarandı ve hayati tehkilesinin devam ettiği bildirildi. Soruşturmada, 30 yaşındaki saldırganın da göçmen kökenli olduğu, Güney Afrika’dan Esvatini isimli bir ülkeden geldiği tespit edildi.

Geri Dön 26 Mart 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN