Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Aralık 2022 Salı

Korona testleri ücretli oluyor

İsviçre’de 1 Ocak 2023’ten itibaren semptom gösterenler de dahil olmak üzere koronavirüs testleri herkese ücretli olacak.

İsviçre’de semptom gösterenler için ücretsiz korona testi uygulaması, 1 Ocak 2023’ten itibaren sona erecek. Ancak sağlık yetkilileri, ‘halka yanlış mesaj vereceği’ gerekçesiyle bu karara karşı çıkıyor. 

İsviçre’de geçtiğimiz hafta içinde 18 binin üzerinde yeni vaka tespit edildi. Ancak yetkililer, test sayılarının azalması nedeniyle gerçek vaka sayısının resmi verilerin çok üzerinde olduğunu söylüyor. Koronanın yanı sıra, son haftalarda artan RS virüsü (solunum yolu hastalığı) ve grip vakaları nedeniyle hastanelerin aşırı yüklenebileceğinden endişe ediliyor. 

Geri Dön 13 Aralık 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN