Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Ağustos 2023 Cumartesi

İsviçre'nin en pahalı hastanesi açıldı

Bern Üniversite Hastanesi Inselspital'in yeni ana binası dokuz yıllık bir çalışma ve planlamanın ardından resmen açıldı. Toplam maliyeti 670 milyon İsviçre frangı olan bu bina, İsviçre'deki en pahalı hastane olma özelliğini taşıyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Bernhard Pulver, "Bu, Inselspital Group'un geleceğine yapılan büyük bir yatırımdır ve önde gelen bir üniversite hastanesi olarak konumumuzu pekiştirmektedir" dedi.

İsviçre'nin başkentindeki hastane, 18 katlı ve 82 bin metre karelik bir alana yayılıyor. 532 yatak kapasitesine sahip olan bu yeni kule, 1970 yılında inşa edilen eski binanın yerine inşa edildi.

Yeni binaya, 1354 yılındaki veba salgını sırasında 13 yataklı bir hastanenin kurulmasından sorumlu olan Bernli Anna Seiler'in adı verildi.

Geri Dön 19 Ağustos 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN