Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sivrisinek alarmı - 17 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mart 2023 Cumartesi

İsviçre Merkez Bankası, Credit Suisse’e 54 milyar dolar borç verecek

ABD’de Silikon Vadisi Bankası’nın iflasının ardından hisseleri rekor seviyede değer kaybeden Credit Suisse, likiditeyi garanti altına almak ve endişeli yatırımcıları sakinleştirmek için İsviçre Merkez Bankası’ndan 54 milyar dolar borç alacağını açıkladı. 

ABD’deki iflas dalgası, Avrupa borsalarında da ciddi düşüşe yol açtı. İsmi yolsuzluk skandallarıyla ve yönetim sorunlarıyla anıldığı için itibarı hali hazırda sallantıda olan Credit Suisse, Silikon Vadisi Bankası’nın çöküşünün ardından çarşamba günü yüzde 30 değer kaybetmişti. 

Banka, ayrıca ABD’li yatırımcıların açtığı ilk dolandırıcılık davasıyla karşı karşıya. Davacılar, bankayı, iç kontrollerinde önemli zayıflıklar olduğunu saklayarak yatırımcıları dolandırmakla suçluyor. 

Geri Dön 18 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN