Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Nisan 2024 Perşembe

Çöl sıcakları bitti, kan yağmurları geldi

İsviçre, önceki akşamdan itibaren Sahra Çölü’nden esen rüzgarlarla taşınan toz bulutlarının etkisi altına girdi. Çöl tozları sebebiyle, kan yağmurları da etkili oldu.

Çöl sıcakları bitti, kan yağmurları geldi

Kuzey Afrika'daki şiddetli rüzgarların etkisiyle atmosfere karışan Sahra tozları, Libya üzerinden güney akıntılarıyla taşınıyor ve Balkanlar veya Balear Adaları üzerinden Avrupa'ya, dolayısıyla İspanya, Fransa, Almanya ve İsviçre’ye ulaşıyor.

Federal Sağlık Dairesi, söz konusu tozların, alerji ve astım hastalarını olumsuz etkileyebileceğini belirtirken, sağlık üzerinde geçici etkilere sahip olduğunu duyurdu. Diğer taraftan bu doğa olayının, bitkiler için faydalı olduğu, suyla temas ettiğinde gübre işlevi gördüğü belirtildi.

Geri Dön 11 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN