Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Eylül 2023 Çarşamba

3,5 milyonluk vurgun: Çete lideri 36 yaşında bir Türk vatandaşı

Basel Kantonu Savcılığı, 36 yaşında bir Türk vatandaşının hayali yatırım vaadiyle 79 kişiyi dolandırarak, 3,5 milyon franklık vurgun yaptığını duyurdu.

İsviçre’nin Basel kentinde akıllara durgunluk veren bir dolandırıcılık olayı yaşandı. İddianamede, zanlının, Türkiye’de bir çağrı merkezi üzerinden sahte işlemlerle mağdurları dolandırdığı belirtildi. Söz konusu meblağın motorlu kuryeler aracılığıyla yurt dışına taşındığı, kuryelerin uluslararası bir motosiklet kulübüne üye olduğu kaydedildi.

Soruşturmaya tecavüz, kara para aklama ve rüşvet gibi suçların da dahil olduğu bildirildi. Olaylara biri Alman vatandaşı olmak üzere cezaevinde çalışan iki kişinin daha karıştığı tespit edildi. 

Geri Dön 20 Eylül 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN