Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Ağustos 2023 Çarşamba

Kaçak göçmen çalıştırana 45 bin sterline kadar ceza

İngiltere'de, kaçak göçmen çalıştıran işletmelere veya ev kiralayan ev sahiplerine ciddi cezalar geliyor.

İngiltere, yasa dışı göçle mücadele politikası kapsamında, ‘kağıtsız’ göçmenleri istihdam eden şirketlere ve göçmenlere ev kiralayan ev sahiplerine verilen para cezalarını ciddi ölçüde ağırlaştırma kararı aldı. 

İngiliz hükümeti, bu şekilde, Manş Denizi’ni geçerek ülkeye gelmeyi planlayan göçmenleri caydırmayı hedefliyor.

2024 başında yürürlüğe girecek düzenlemeye göre, yasal göçmenlik statüsü olmayan ilticacılara ev kiralayanlara verilen para cezası, 80 sterlinden 5 bin sterline çıkacak. Aynı anda birden fazla mülteciye ev kiraladığı tespit edilenlere ise, evde kalan her ek kiracı için 10 bin sterlin daha ceza kesilecek. 

Yasa dışı göçmenleri çalıştıran işverenler ise, her bir yasa dışı işçi için 15 bin ila 45 bin sterlin para cezasına çarptırılacak. 

Geri Dön 09 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN