Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
17 Kasım 2022 Perşembe

İtfaiyeciler 10 yıl sonra ilk kez greve hazırlanıyor

İngiltere’de itfaiyeciler yüzde 5’lik maaş zammını reddetti. Ülke çapında greve gitmek için oylama yapılacak. Eğer greve gidilirse bu 10 yıl sonra bir ilk olacak.

İngiltere’de İtfaiyeciler Sendikası, işverenlerin yüzde 5’lik maaş artışı teklifini reddetti ve ülke çapında greve gitmek için oylama yapılacağını açıkladı. Eğer iş bırakma eylemi kararı alırlarsa, neredeyse 10 yıldan bu yana ilk defa itfaiyeciler greve gidecek. 

Sendika, yüzde 11 enflasyon karşısında yüzde 5 maaş teklifini ‘gülünç’ olarak niteledi ve bu artışın aslında maaş kesintisi anlamına geleceğini belirtti. Sendika Genel Sekreteri, yine de ‘grevin her zaman son çare olduğunu’, uzlaşmaya açık olduklarını dile getirdi. 

Geri Dön 17 Kasım 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN