Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Ağustos 2023 Salı

İngiltere'den, İsveç’e giden vatandaşlarına ‘terör saldırısı’ uyarısı

İngiltere Dışişleri Bakanlığı, İsveç’e seyahat edecek vatandaşlarını, ülkede gerçekleştirilen Kuran yakma eylemlerinin Müslümanları kızdırması nedeniyle ‘terör saldırıları yaşanabileceği’ konusunda uyardı. 

Bakanlık, güncellediği seyahat tavsiyesinde, İsveçli yetkililerin planlanan bazı saldırıları başarılı şekilde önlediğini ve çok sayıda tutuklama gerçekleştirdiğini aktardı. 

İngiliz vatandaşlarına ‘temkinli olmaları’ tavsiyesinde bulunan yetkililer, ‘teröristlerin çok yüksek ihtimalle saldırı teşebbüsünde bulunacağını, saldırıların yabancıların sık ziyaret ettiği turistik bölgelerde gerçekleşebileceğini belirtti. 

ABD de, ‘muhtemel terör saldırıları’ nedeniyle İsveç’e seyahate karşı uyarıda bulunmuştu.

Geri Dön 15 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN