Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Mart 2023 Çarşamba

Geri dönüşüm fabrikasına çizilen resim, 2022'nin en iyi duvar sanatı seçildi

Hollanda'nın Tilburg kentinde bir geri dönüşüm fabrikasının duvarına çizilen resim, 2022'nin ‘en iyi duvar sanatı’ seçildi. 

Geri dönüşüm fabrikasına çizilen resim, 2022'nin en iyi duvar sanatı seçildi

Sanatçı sanatçı Kaspar van Leek’e ait olan resim, tüm dünyadan bini aşkın sokak sanatının değerlendirildiği oylamada birinci oldu. 

Van Leek, esere İngilizce ‘çöp’ (trash) ve ‘hazine’ (treasure) kelimelerinin birleşiminden ‘Trashure’ ismini verdiklerini anlattı. Sanatçı, ‘Eseri çizmeden önce geri döndüm merkezindeki atıkları inceledik. Her türlü atığın geri dönüştürülebileceği mesajını vermek için dönüştürülmüş malzemelerden yapılan elbiseyi giyen bir kadın çizdik. İnsanlara, hiçbir şeyin çöp olmayabileceğini düşündürmek istedik’ açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 22 Mart 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN