Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Ocak 2024 Cumartesi

Amsterdamlılar artan kalabalık ve kirlilikten rahatsız

Hollanda’nın başkenti Amsterdam dünyanın en çok ziyaret edilen kentlerinden biri. Ancak şehrin sakinleri ve işletmeciler artan kalabalıktan ve kirlilikten rahatsız.

Amsterdamlılar artan kalabalık ve kirlilikten rahatsız

Araştırma şirketi O/S tarafından yapılan bir ankete göre, kent sakinlerinin üçte ikisi sokaklarda artan çöp yığınlarından rahatsız. Her iki kişiden biri de bölgedeki kalabalıktan şikâyet ediyor. Yerel halkın yüzde 92’si şehir yönetiminin denetim ve temizlik için daha fazla çalışması gerektiğini düşünürken, yüzde 66’sı çöp sorunun son bir yıldır katlanarak arttığını belirtiyor.

Kent sakinleri, sokaklarda esrar içilmesinin yasaklanmasını, kafe ve barların gürültü kirliliği nedeniyle daha erken kapatılmasını istiyor. Araştırmalara göre yerel halkın en rahatsızlık duyduğu kişilerse İngiliz turistler.

Ayrıca halkın yüzde 38’i şehirdeki, koku ve gürültüden rahatsız olduklarını dile getiriyor.

Geri Dön 20 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN