Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
23 Mayıs 2024 Perşembe

Rusya'dan Fransa'ya uyarı

Rusya Dışişleri Bakanlığı, Fransa’yı Ukrayna'ya asker göndermemesi konusunda yeniden uyardı.

Reuters'ın haberine göre, Fransa’nın Ukrayna'ya asker göndermesi durumunda yalnızca siyasi tepkilerle karşılaşmayacağı belirtildi.

Rusya’nın Avrupa Dairesi Başkanı Artyom Studnikov, detay vermemekle birlikte Moskova’dan Paris’e açık bir uyarı gönderildiğini vurguladı ve "İki nükleer silahlı ülke arasında çatışma riski artabilir" dedi.

Geçtiğimiz aylarda, Rusya kaynaklı haber sitelerinde Fransa Savunma Bakanlığı'nın Ukrayna'ya 2 bine yakın asker gönderme hazırlığında olduğu iddia edilmişti. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ise Rusya’nın saldırganlaştığını savunarak, "Avrupa’da güven ve istikrarın yolu, Rusya’nın yenilgiye uğramasından geçiyor" demişti.

Geri Dön 23 Mayıs 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN