Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Eylül 2023 Pazartesi

Macron, G20 ülkelerini iklim değişikliğiyle mücadelede yetersiz kalmakla eleştirdi

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, 18'inci G20 Liderler Zirvesi kapsamında Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de yaptığı açıklamada, G20 ülkelerinin iklim değişikliğiyle mücadelede yetersiz kaldığını belirtti.

Macron, G20 ülkelerini iklim değişikliğiyle mücadelede yetersiz kalmakla eleştirdi

Macron, G20 ülkelerinin daha önce koyduğu iklim hedeflerine ilerleme kaydedildiğini, ancak bu ilerlemenin yoksullukla mücadele ve çevreyi koruma arasında bir tercih gerektirmediğini ifade etti. Her ülkenin kendi yol haritasının bulunduğunu ve uluslararası toplumun bu çabaları desteklemesi gerektiğini vurguladı.

İklim değişikliğiyle mücadelenin öncelikli bir konu olarak ele alınması gerektiğini söyleyen Macron, G20 ülkelerinin henüz yeterli adımlar atmadığını belirtti. Bazı ülkelerin hala 2045 yılına kadar petrol üretmeyi planladığını ve bu nedenle 2030'a kadar sıfır karbon hedeflerinin gerçekçi olmadığını dile getirdi.

Macron, 2050 yılına kadar petrol üretiminin sonlandırılması gerektiğini savunarak iklim değişikliğiyle mücadelede daha kararlı ve etkili adımlar atılması çağrısında bulundu.

Geri Dön 11 Eylül 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN