Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Kasım 2023 Çarşamba

Fransızlara 'evden çıkmayın' uyarısı

Fransa'ya Ciaran Fırtınası geliyor. Fırtınanın özellikle ülkenin kuzeybatısını etkilemesi bekleniyor. Birçok yerleşim yeri için 'turuncu' kodlu uyarı verildi.

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, BFMTV kanalına yaptığı açıklamada, Ciaran Fırtınası'nın özellikle ülkenin kuzeybatısındaki Bretonya ve Normandiya bölgelerini etkileyeceği konusunda uyarılarda bulundu.

Darmanin, vatandaşlara evlerinden çıkmamaları yönünde bir uyarıda bulunarak, Bretonya ve Normandiya'da 3 bin 200 itfaiye personelinin görevlendirildiğini açıkladı.

Ciaran Fırtınası, saatte 170 kilometreye kadar ulaşan rüzgar hızıyla, Bretonya ve Normandiya kıyılarında 10 metreye kadar yüksek dalgaların oluşmasına neden olabilir. Kıyı bölgelerindeki 16 yerleşim yerinde uyarı seviyesi 'turuncu'ya yükseltildi.

Aynı fırtına nedeniyle Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa ve İber Yarımadası'nda sağanak yağışlar ve sel uyarıları yapılmaktadır.

Geri Dön 01 Kasım 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN