Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Mayıs 2023 Çarşamba

Limburg’da Türkiye seçimleri kutlamalarında 51 kişiye ceza kesildi

Belçika’nın Limburg kentinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim zaferi nedeniyle yapılan kutlamalarda 51 kişiye ceza kesildi.

Limburg Belediye Başkanı Wim Dries, otoyollarda gösteriler için kullanılan araçlara el konulabileceğini ve araç sürücülerine para cezası verilebileceğini açıkladı. 

Limburg’da yapılan seçim kutlamalarında, Erdoğan destekçileri ile muhalifler arasında yaşanan fiziksel çatışmalar ve kutlamalar için araçlarıyla çıkıp konvoy oluşturan sürücüler nedeniyle, şehirdeki iki ana cadde trafiğe kapatıldı. Polis, birbirine saldıran karşıt görüşlü seçmenlere müdahale etti. 

Belediye Başkanı Wim Dries, hakkında tutanak tutulan 51 kişiye ceza verileceğini, daha fazla para cezası verilip verilmeyeceğini belirlemek için ise kamera görüntülerinin önümüzdeki birkaç gün içinde analiz edileceğini bildirdi. 

Geri Dön 31 Mayıs 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN