Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Eylül 2022 Cumartesi

Fast-food zinciri geceleri kapatma kararı aldı

Belçika genelinde 21 şubesi bulunan Bruno Foodcorner adlı fast-food zinciri saat 00.00 ila 05.00 arasında kapatma kararı aldı.

Karar 3 Ekim 2022’den itibaren yürürlüğe girecek, 31 Mart 2023’e kadar sürecek ve 40 kişi bu sebeple işten çıkarılacak. Şirket yöneticisi Luca Bruno, kararın artan enerji maliyetlerine karşı bir tasarruf tedbiri olduğunu söyledi. Bruno, "Enerji fiyatları çok yükseldi ve işletmelerimizi 24 saat açık tutmak artık geçerli bir seçenek değil" ifadelerini kullandı.

Birçok sektör enerji fiyatlarındaki artıştan etkilenirken gıda sektörünün de buna karşı bağışık olmadığını ifade eden Bruno, "Genk’teki restoranımızda son 6 ayda 50 bin avro ek enerji faturası ödedik. Bu pizza başına 2,50 avro gibi bir fiyata denk geliyor. Önümüzdeki üç ayda da enerji fiyatları ciddi seviyede artmaya devam edecek. Bu artık sürdürülebilir değil" diye konuştu.

Geri Dön 24 Eylül 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN