Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Ekim 2022 Cuma

Belçika’da 21 mülteci çocuk sokağa bırakıldı

Belçika’da iltica başvurusu yapan 43 çocuk ve gençten 21’inin başvurusu reddedildi. Refakatçisi olmayan 21 çocuk, geceyi sokakta geçirmek zorunda kaldı.

Belçika’da sığınmacılar için yeterli barınak bulunamaması nedeniyle 1 yılı aşkın süredir devam eden mülteci krizi derinleşiyor. Federal Sığınmacı Kabul Kurumu’nun (Fedasil) Brüksel'deki merkezinin önünde her gün onlarca kişi toplanıyor, bu kişilerin birçoğu, başvurusu reddedildiği için sokakta kalıyor. 

Salı günü, iltica başvurusu yapan 43 çocuk ve gençten 21’inin başvurusu reddedildi. Refakatçisi olmayan 21 çocuk, geceyi sokakta geçirmek zorunda kaldı. Ayrıca, sıtma teşhisi konulan 20 aylık bir bebeğe de kalacak yer verilmeyince bebek hastaneye sevk edildi. 

Geri Dön 14 Ekim 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN