Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Temmuz 2023 Çarşamba

Antwerp’te patlama: İki bina hasar gördü

Belçika'nın Antwerp kentinde Sint-Andries bölgesinde patlama yaşandı. İki bina hasar gördü. Patlamanın uyuşturucu çeteleriyle bağlantısı araştırılıyor.

Antwerp kentinin Sint-Andries semtinde, salı sabaha karşı bir patlama meydana geldi. Patlamada yaralanan olmadı. İki binanın hasar gördüğün açıklandı. Polis, patlamanın uyuşturucu çeteleriyle bağlantısı olup olmadığını araştırıyor. 

Şüpheliler tarafından kullanılan patlayıcının türü henüz belirsiz. Hükûmetin bomba imha ekibinin patlayıcı üzerinde ilk incelemeleri yaptığı bildirildi. 

Polis, olayın uyuşturucu çeteleriyle bağlantısı olup olmadığını anlamak için soruşturma başlattı. ‘Avrupa’nın uyuşturucu limanı haline gelen’ Antwerp’te, yakın geçmişte uyuşturucu çeteleriyle bağlantılı çok sayıda saldırı ve patlama yaşanmıştı. 

Geri Dön 26 Temmuz 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN