Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Haziran 2023 Cuma

'Ailesine ders vermek için' ölü taklidi yaptı, cenazeye helikopterle indi

Belçika'da, 'ailesine ders vermek' isteyen bir TikTok'çu ölü taklidi yaptı. Kendi cenazesine helikopterle indi.

Belçikalı bir TikTok kullanıcısı, aile üyelerine ‘ders vermek için’ eşi ve çocuklarıyla beraber düzenlediği şakada, ölü taklidi yaptı ve sahte bir cenaze düzenledi. Adam, daha sonra kendi cenazesine helikopterle iniş yaparak konukları şaşırttı. 

Cenaze töreni sırasında, konuklar gözyaşları içindeyken, tören alanına bir helikopter indi ve helikopterden cenazesi yapılan adam çıktı. Bazı konuklar hemen adamın yanına koşarken, bazıları şaşkınlıktan ne yapacağını bilemedi. 

Adam, şakayı, yeterince sık görüşemedikleri ve kendisini ‘yeterince takdir etmediklerini’ hissettiği geniş aile üyelerine bir ders vermek için yaptığını açıkladı. Bu şaka sayesinde, ‘kimin onu gerçekten umursadığını’ görme şansı elde ettiğini belirtti. 

Şaka, birçok TikTok kullanıcısı tarafından duyarsız bulundu ve sertçe eleştirildi.

Geri Dön 16 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN