Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Ocak 2023 Çarşamba

Sağlık Bakanı Rauch: Tüm korona kısıtlamaları kaldırılmalı

Avusturya’da Sağlık Baanı Johannes Rauch, tüm korona kısıtlamalarının kaldırılmasını istedi.

Avusturya'da Sağlık Bakanı Johannes Rauch 2023'te tüm korona kısıtlamarını kaldırmak istediğini bildirdi. Rauch, kısıtlamaları yeniden sıkılaştırmaya olanak sağlayan yasal yönetmeliği de feshetmek istiyor. Ülkenin artık normale dönmesini istediğini belirten Bakan, “Aşılarımız var, ilaçlarımız var, varyantların gelişimini yakından izliyoruz. Nüfus, yüksek bir bağışıklık oranına ulaştı” dedi.

Rauch, sadece başkent Viyana’da halen devam eden toplu taşımada maske mecburiyetinin de yakın zamanda kaldırılabileceğini belirtti. 

Avusturya’da korona testleri halen ücretsiz. Bakan, 2023 ortasından itibaren testlerin sadece virüs belirtileri gösterenler için ücretsiz olacağını belirtti. 

Geri Dön 18 Ocak 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN