Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni grev dalgası başladı - 4 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Temmuz 2023 Perşembe

Komünist belediyeden çocuklara ücretsiz havuz bileti

Avusturya’nın Graz kentinde Komünist Parti (KPÖ) Belediyesi, 6 ila 18 yaş arasındaki çocuk ve gençlere 3 bin ücretsiz havuz bileti dağıtılacağını duyurdu. 

KPÖ’lü Christine Braunersreuther, "Graz’lı çocuk ve gençleri mutlu etmek istiyoruz. Eğlenmek ve dinlenmek, toplumda herkes için mümkün olmalı" ifadelerini kullandı. 

Biletler, 13 Temmuz Perşembe günü 10:00 ila 18:00 saatleri arasında Lagergasse 98a adresindeki Volkshaus Graz’da dağıtılacak. Çocuk kayıt formunu gösteren her çocuk, üç adet ücretsiz bilet alabilecek. Bu biletler, 10 Eylül’e kadar şehirdeki havuzlarda kullanılabilecek. 

Geri Dön 13 Temmuz 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN