Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Aralık 2022 Çarşamba

Her üç hekimden ikisi tükendi!

Avusturya’nın başkenti Viyana’da Tabipler Odası’nın araştırmasına göre her üç hekimden ikisi tükenmiş sendromundan muzdarip.

Üst üste gelen grip, RS virüsü ve korona vakaları nedeniyle Avusturya’da -özellikle de başkent Viyana’da- hastaneler kapasite sınırında. Düşük maaşla çok uzun saatler çalışan sağlık personeli, aşırı yoğunluk nedeniyle zihinsel ve fiziksel olarak tükenmiş hissediyor. 

Viyana Tabipler Odası tarafından yapılan ankete göre, kentteki hastanelerde çalışan her 3 doktordan 2’si, kendisi fiziksel ve zihinsel olarak tamamen çökmüş hissediyor. Ankete katılanların yüzde 25’i, bu şekilde çalışmaya daha fazla dayanamayacak gibi hissettiğini söylüyor. 

Geri Dön 28 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN