Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da emekli maaşları için referandum çağrısı - 22 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mayıs 2024 Cumartesi

FPÖ'den Şansölye'ye 'Son Nesil' tepkisi

Avusturya'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi (FPÖ) lideri Herbert Kickl, iklim aktivistlerinin otoyollara yapışma eylemlerine karşı Şansölye'yi derhal harekete geçmeye çağırdı.

FPÖ'den Şansölye'ye 'Son Nesil' tepkisi

Son Nesil iklim aktivistleri, protesto dalgası kapsamında perşembe günü Opera binasına tırmanmıştı Aktivistler, dün de Viyana'daki A4 otoyolunu sabahın erken saatlerinde kaykaylar, patenler ve bisikletlerle kapattılar. Son Nesil, hükûmetin iklim politikası konusundaki bilgisizliğini eleştirerek, iklim krizi ortasında iklim dostu bir seçim programının olmamasını eleştirdi ve iklim koruması ile ilgili yasal düzenlemelerin derhal hayata geçirilmesi çağrısında bulundu.

FPÖ lideri Kickl ise, "Artık yeter! Şansölye Karl Nehammer ve İçişleri Bakanı Gerhard Karner’in sert bir baskı yapması kaçınılmaz. Çılgın bir azınlığın bu eylemlerine artık insanlar tarafından bir gün daha tahammül edilemez" diyerek hükûmetin daha sert önlemler almasını istedi.

Geri Dön 11 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN