Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlanma çatlağı: "Hedef olduk" - 12 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2024 Cumartesi

Avusturyalıların yarısı Çin sitelerinden alışveriş yapıyor

Johannes Kepler Üniversitesi'nin araştırmasına göre, Avusturya'da online alışverişin yarısı Temu, Shein, AliExpress gibi Çin menşeli sitelerden yapılıyor.

Temu’dan ülkeye her gün 30 bin kargo geldiği belirtildi. Hedef kitlenin 16-24 yaş arası moda ve kozmetik ürünleri alan genç kadınlar olduğu tespit edildi.

Avusturyalı perakendeciler, Çinli firmalara daha katı kurallar getirilmesi için adil rekabet çağrısında bulundu. Uzmanlar ise ürünlerin kalitesizliği ve çevresel etkileri konusunda uyarıda bulundu. Avrupa Komisyonu, bu sitelere yönelik gümrük kuralları talep etmişti. Ayrıca, Belçika'da yapılan bir araştırmada Shein üzerinden satılan çocuk ürünlerinde tehlikeli kimyasallar bulundu.

Geri Dön 25 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN