Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Haziran 2023 Cuma

Aşırı hıza karşı kampanya: Odak noktası genç erkekler

Avusturya'da aşırı hız kaynaklı trafik kazalarına, çoğunlukla 17-24 yaş grubu genç erkeklerin sebep olduğu tespit edildi. Hükûmet harekete geçti.

Avusturya’da ölüm veya ciddi yaralanmayla sonuçlanan aşırı hız kaynaklı trafik kazalarına, çoğunlukla 17-24 yaş grubundaki genç erkeklerin sebep olduğu tespit edildi. Hükûmet, bu yaş grubunu odak noktasına alan yeni bir kampanya üzerinde çalışıyor. 

Karayolu Güvenlik Heyeti (KfV) verilerine göre, ölümle sonuçlanan her dört trafik kazasının birinde, direksiyondaki kişi 17-24 yaşları arasındaki bir erkek oluyor. Bu trafik kazaları, çoğunlukla şehirler arası yollarda, geceleri veya hafta sonları meydana geliyor. 

Ulaştırma Bakanı Leonore Gewessler, bu verilerden yola çıkarak, gençlerin farkındalığını artırmak için radyo ve sinema spotları, otoyol afişleri ve sosyal medya etkinliklerini içeren bir kampanya başlatılacağını açıkladı. Bakan, amaçlarının gençleri azarlamak değil, davranışlarının sonuçları hakkında farkındalık yaratmak olduğunu belirtti. 

Geri Dön 09 Haziran 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN