Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yo-yo yazı geliyor - 21 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
Alman istihbaratı hangi Türkleri izliyor? - Haftanın Yorumu 36. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Eylül 2023 Salı

15 yaşındaki sürücü, 120 kilometre hızla polisten kaçtı

Avusturya’nın Vorarlberg eyaletinde 15 yaşındaki bir sürücü, saatte 120 kilometre hızla polisten kaçarken bir kamyona çarptı. 

Araçtaki diğer üç yolcuyla beraber hafif yaralanarak hastaneye kaldırılan genç, trafikte insanların güvenliğini tehlikeye atmakla yargılanacak. 

Yasal olarak araç kullanacak yaşta olmayan ve aşırı hız yapan sürücü, polisin aracı durdurma girişimlerini dikkate almadı. Sabah saat 3.00 sularında polisten kaçarken saatte 120 kilometre hız yapan genç, önündeki bir kamyona çarparak kazaya yol açtı. 15 yaşındaki sürücü ve benzer yaşlardaki üç arkadaşı kazada hafif yaralandı. 

Hakkında soruşturma başlatılan genç, trafikte insanların güvenliğini tehlikeye atmak başta olmak üzere birçok idari suçla yargılanacak. 

Geri Dön 05 Eylül 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN