Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Aralık 2022 Cumartesi

Vergi iadelerinde gecikmeler yaşanabilir

Alman Vergi Birliği Başkanı, önümüzdeki yıl vergi beyanıyla ilgili geri ödemelerde aylar süren gecikmeler yaşanabilir.

Alman Vergi Birliği Başkanı Florian Köbler, BILD’e verdiği demeçte, “Önümüzdeki yıl vergi beyanıyla ilgili geri ödemelerde aylar süren gecikmeler yaşanabilir. Vergiye tabi olan 300 avroluk enerji yardımlarıyla birlikte vergi dairelerinin yükü korkunç derecede arttı” şeklinde konuştu. 

CDU’lu sosyal uzman Dennis Radtke vergi iadeleriyle ilgili sürecin hızlandırılması gerektiğini söyledi. Radtke şu ifadeleri kullandı:

Hükûmet vatandaşı bir kaosa daha sürüklüyor. Ödemelerini vergi iadelerine göre planlayan insanlar gözardı ediliyor. Vergi beyannamesini geciktirmenin bir cezası olduğu gibi, vergi iadesini geciktirmenin de bir yükümlülüğü olmalı. Kurumlar ve hükûmet bunun sorumluluğunu almalı.

Geri Dön 10 Aralık 2022 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN