Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman ekonomisi resesyona girecek - 20 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
28 Nisan 2023 Cuma

Sahte 20 avroluk banknotlara dikkat

Bavyera eyaletinde polis sahte 20 avrolara karşı alarma geçti. Ansbach şehrinde görülen artışın ardından vatandaşlara uyarı geldi. 

Almanya'nın Bavyera eyaletinde bulunan Ansbach şehrinde, sahte 20 avroluk banknotlarda artış görülmesinin ardından polis, vatandaşları uyardı.

Yapılan açıklamada, sahte banknotların özellikle fırın, manav, kiosk gibi düşük meblağa da ürün satın alınıp kolaylıkla el değiştirdiği belirtilirken vatandaşlardan buralarada daha dikkatli olmaları istendi.

Sahte 20 avroluk banknotları nereden anlayabiliriz?

- Seri Numarası: UC1366259581

- Yan taraftaki hologram şerit yalnızca gri tonlarında basılmış

- Hologram şeridinin şeffaf penceresi tamamen eksik

- Arkada bulunan "Prop Copy" tanımı ele geçirilen banknotların üzerine beyaz boya ile boyanmış şekilde oluyor.

Geri Dön 28 Nisan 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN