Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Nisan 2023 Çarşamba

Merz önergesini sunacak: Scholz hesap versin

CDU/CSU Federal Meclis Grup Başkanı Friedrich Merz, 'Cum-Ex' vergi skandalına adı karışan Başbakan Olaf Scholz’un Meclis Soruşturma Komisyonu’nda hesap vermesi için önerge sunacak.

Merz önergesini sunacak: Scholz hesap versin

Almanya’da, ana muhalefet CDU/CSU Federal Meclis Grup Başkanı Friedrich Merz, 2011-2018 yıllarında Hamburg Eyalet Başbakanı olarak görev yaptığı dönemde, Warburg Bank’ın adının karıştığı Cum-Ex vergi skandalına göz yummakla suçlanan Almanya Başbakanı Olaf Scholz’un hesap vermesi için harekete geçti.

BILD'in haberine göre; Merz, Paskalya tatilinden sonra Scholz’un Meclis Soruşturma Komisyonu’nda hesap vermesi için önerge sunacak.

 

Geri Dön 05 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN