Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Ocak 2024 Salı

Le Pen bile AfD'ye mesafe koydu

Fransa'da aşırı sağcı Ulusal Birlik'in kurucu lideri Marine Le Pen, AfD'nin 'vatandaşlık kazanan göçmen kökenlileri sınır dışı etme' planı sonrası, partiyle arasına mesafe koydu.

Le Pen bile AfD'ye mesafe koydu

Fransa'da Ulusal Birlik'in (RN) kurucu lideri Marine Le Pen, Alman AfD üyelerinin göçmen kökenli Alman vatandaşlarının sınır dışı edilmesiyle ilgili tartışmalara katıldığı iddiaları üzerine iş birliğini sorguladı. Le Pen, AfD ile olan ilişkisine mesafe koyma ihtiyacı duyduğunu belirtti. Fransa Ulusal Meclisi'nde RN'nin lideri olarak görevine devam eden Le Pen, AfD'nin kasım ayındaki toplantısında gündeme gelen göçmen kökenli Alman vatandaşlarının sınır dışı edilmesi planına katılmadığını vurguladı.

Le Pen, RN'nin etnik azınlıkların sınır dışı edilmesi konusundaki tutumunu netleştirdi ve AfD'nin "tersine göç" meselesini eleştirerek, "İtiraz ettiğimiz koşullar altında bile, Fransız vatandaşlığını kazanan insanlardan bu haklarını geri alma anlamında tersine göçü asla savunmadık" dedi.

Bu açıklamalarla Le Pen, RN ile AfD arasında güçlü bir farklılık olduğunu belirtti.

Geri Dön 30 Ocak 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN