Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Eylül 2022 Perşembe

Kabinede koronavirüs salgını

İmar Bakanı Klara Geywitz ikinci kez koronavirüse yakalandı. Yakın zamanda Başbakan Olaf Scholz ve İçişleri Bakanı Nancy Faeser de koronavirüse yakalanmıştı.

İmar Bakanı Klara Geywitz ikinci kez koronavirüse yakalandı. Bu nedenle, bugünkü, konut yardımı reformuyla ilgili bir basın toplantısı iptal edildi. SPD’li Bakan, ocak ayında da koronaya yakalanmıştı. 

Hafta başından bu yana kabinde üç korona vakası görüldü. Başbakan Olaf Scholz ve İçişleri Bakanı Nancy Faeser de koronavirüs olmuş ve karantinaya girmişti. Federal ve eyalet hükûmetleri, trafik ışığı koalisyonunun eylül başında sunduğu üçüncü yardım paketini müzakere edecekti ancak Scholz, koronavirüs olduğu için bugün düzenlenmesi planlanan zirve de haftaya ertelenmişti.

Geri Dön 29 Eylül 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN