Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Ekim 2023 Cuma

İsrail, Almanya'dan mühimmat talep etti

Alman Savunma Bakanı Boris Pistorius, İsrail'in Almanya'dan savaş gemileri için mühimmat talep ettiğini söyledi.

Almanya Savunma Bakanı Boris Pistorius, Brüksel'de yapılacak olan NATO toplantısı öncesinde gazetecilere açıklamalarda bulundu. Pistorius, İsrail'in varoluş mücadelesi verdiğini belirterek, "İsraillilerin yanındayız" dedi.

Pistorius ayrıca İsrail'in Almanya'dan savaş gemileri için mühimmat talep ettiğini söyledi. Bu taleplerin İsraillilerle görüşüleceğini ve 2 insansız hava aracı ile sıhhi malzeme desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Savunma Bakanı Pistorius, Almanya'nın NATO'nun gelecekteki yeni caydırıcılık ve savunma stratejisi için 35 bin askeri çok yüksek bir hazırlık seviyesinde tutacağını vurguladı. Bu, bölgesel savunma planlarını somut güçlerle desteklemenin bir parçası olarak planlandı. Almanya, NATO'nun savunma stratejisi için 35 bin asker, 200'den fazla uçak, fırkateyn ve korvet sağlayacak.

Bu askerler 2025 yılından itibaren Avrupa'daki NATO kuvvetleri için hazır bir şekilde bulunacak.

Geri Dön 13 Ekim 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN