Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Skandal: Ruslar Alman ordusunu dinlemiş - Haftanın Yorumu 23. Bölüm Oktan Erdikmen
12 Mayıs 2023 Cuma

Gurbetçileri şok eden cinayet: 2 ölü

Sindelfingen’deki Mercedes fabrikasında silahlı saldırıda 2 Türk işçi öldü. Gözaltına alınan Türk kökenli saldırganın 53 yaşında bir erkek olduğu belirtildi. Saldırının nedeni henüz bilinmiyor.

Gurbetçileri şok eden cinayet: 2 ölü

Almanya'nın Sindelfingen kentindeki Mercedes fabrikasında düzenlenen silahlı saldırıda, iki Türk işçi hayatını kaybetti. Yerel kaynaklara göre, Türk kökenli saldırgan ile öldürülen işçiler arasında daha önce bir tartışma yaşanmış. 53 yaşındaki saldırgan polis tarafından gözaltına alındı ve sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Emniyet ve resmi makamlardan henüz bir açıklama yapılmadı.

Mercedes Basın Sözcüsü Johannes Leifert, Alman medyasına yaptığı açıklamada, Sindelfingen’den gelen trajik haberin kendilerini derinden sarstığını ve dehşete düşürdüğünü belirtti. Leifert, dualarının ölenlerin yakınları ve olay yerindeki tüm meslektaşlarıyla birlikte olduğunu ifade etti. Ayrıca, 2 kişinin hayatını kaybettiğini teyit etti ve bir kişinin polis tarafından gözaltında tutulduğunu belirtti.

Geri Dön 12 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN