Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Haziran 2023 Perşembe

Gurbetçi sanatçı Fırat Cem Tuncel’den yeni şarkı

Fırat Cem Tuncel, bu hafta yayımlanan yeni single çalışması ‘Beni Bu Ateşlerde Yak’ ile dikkat çekmeye devam ediyor. 

- ZEYNEP KAYNARSOY -

Almanya Türk Expatlar topluluğunun kurucularından ve aktif katılımcılarından olan Fırat Cem Tuncel, müzikal çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Tuncel daha önce "Üsküdar’a Gideriken" isimli EP’si ile belirli çevrelerde adını duyurmuştu.

Bu hafta yayımlanan şarkısıyla da beğeni toplayan Tuncel, AVRUPADAN'a verdiği demeçte, “Beni Bu Ateşlerde Yak’a çok sayıda güzel tepki aldım, bu tarif edilemez bir mutluluk. Önümüzdeki aylarda kendi bestelediğim ülkeme armağan Türkiye 100’üncü yıl marşını da dinleyebileceksiniz. Kaçırmamak için beni takip etmenizi öneririm” dedi.

Sanatçı geçtiğimiz aylarda AVRUPADAN’a verdiği röportajda 2022 yılını oldukça verimli geçirdiğini ve 2023 yılında çalışmalarını yayımlamaya başlayacağını söylemişti. Şarkıları ile Türkiye’den Almanya’ ya farklı zamanlarda göç etmiş insanlara dokunabildiğine değinmişti.

Geri Dön 29 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN