Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'ya kavurucu sıcaklar geliyor - 17 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2023 Salı

Fazıl Say ve Serenad Bağcan'ın Offenbach konseri bu akşam!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve ses sanatçısı Serenad Bağcan'ın, Offenbach'ta depremzedeler için düzenleyeceği konser bu akşam saat 20:00'de! AVRUPADAN okurları, kupon koduyla 10 avro indirim alabiliyor.

Fazıl Say ve Serenad Bağcan'ın Offenbach konseri bu akşam!

Dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say ve sesiyle hayranlık uyandıran solistimiz Serenad Bağcan, Almanya'nın Offenbach şehrinde düzenlenen konserde sahne alacak. Geliri Türkiye'deki depremzedelere bırakılacak olan konser, Internationales Theater Frankfurt ve Avrupadan Bülten işbirliği ile düzenleniyor.

Fazıl Say'ın, müziği ve edebiyatı buluşturduğu 'İlk Şarkılar' albümünden eserlerin seslendirileceği müzik akşamı, bugün (25 Nisan 2023) saat 20:00'de başlayacak. Capitol Theater Offenbach'da yapılacak olan etkinliğe yaklaşık bin kişinin katılması bekleniyor.

İlk Şarkılar’ albümü, Fazıl Say'ın müzik ve edebiyatı buluşturduğu baş eserleri arasında yer alıyor. Albümde Ömer Hayyam, Nazım Hikmet, Metin Altıok, Cemal Süreyya, Can Yücel, Pir Sultan Abdal ve Muyiddin Abdal gibi çağdaş ve yüzyıllar öncesinden halen günümüze seslenen büyük ozanlara ait şiirler var.

AVRUPADAN kupon koduyla 10 avro indirim

Okurlarımız aşağıdaki linkten biletlerini alırken AVRUPADAN kupon kodunu girerek tüm kategoriler için 10 avro indirim kazanabilirler.

Bilgi ve bilet için: https://www.internationales-theater.de/programm-grid/erste-lieder-fazil-say-serenad-bagcan-live-in-frankfurt

Geri Dön 25 Nisan 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN