Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
04 Mayıs 2023 Perşembe

Ev alacaklar dikkat: Fiyatlar düştü!

Isıtma sistemlerinde yenilenebilir enerjiye geçişin maliyetinin belirsizliği, enerji verimliliği düşük olan eski evlerin fiyatlarında sert düşüşe neden oldu.

Ev alacaklar dikkat: Fiyatlar düştü!

Federal hükûmetin, ısıtma sistemlerinde yenilenebilir enerjiye geçiş planı, ev fiyatlarını düşürdü. Enerji verimliliği düşük olan eski evlerin fiyatlarında yüzde 10’un üzerinde düşüş yaşandı. 2022’nin son çeyreğinde, hâlihazırda yüzde 3,6 azalan konut fiyatlarına ek olarak, eski evlerde yaşanan bu düşüşün sebebi ise ısıtma sistemlerini yenileme maliyetinin belirsizliği ve faizlerdeki fahiş artışlar.

Avrupa Merkez Bankası, faiz kararını bugün açıklayacak. Piyasaların beklentisi 25 baz puanlık bir faiz artışı. Ancak mart ayının ardından ikinci bir 50 baz puanlık artış ihtimali de masada.

Geri Dön 04 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN