Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman ekonomisi resesyona girecek - 20 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Almanya’da zorunlu askerlik geri gelir mi? Oktan Erdikmen’le haftanın yorumu
22 Şubat 2023 Çarşamba

Doğal gaza indirim yapacağını açıklayan firma bir ay önce fiyatları 2 katına çıkarmış

Doğal gaz fiyatlarına mayıs ayından itibaren yüzde 20 indirim yapacağını açıklayan enerji tedarik firması Gasag’ın bu duyurudan 1 ay önce fiyatlarını ortalamanın üzerinde artırarak 2 katına kadar çıkardığı ortaya çıktı.

Berlin'de faaliyet gösteren enerji tedarik firması Gasag, doğal gaz fiyatlarını mayıs itibarıyla yüzde 20 düşüreceğini açıkladı. Berliner Zeitung’un haberine göre ise, firma duyurudan yalnızca 1 ay önce fiyatları ortalamanın üzerinde artırarak 2 katına kadar çıkardı.

Karşılaştırma portallarının verilerine göre, Almanya’da yeni sözleşmelerdeki fiyatlar kilovatsaat başına 12 sentin altına inerken (11,8), Gasag’ın fiyatları 20 sent bandında seyrediyor.

Uzmanlar, karşılaştırma portalları üzerinden alternatif teklifler sunan şirketlere ulaşılabileceğini ve iki haftalık bir bildirim süresi içerisinde sözleşmelerin feshedilebileceğini ifade ediyor. Özellikle müşterilerine en az 12 aylık sabit fiyat garantisi veren enerji şirketleri tavsiye ediliyor.

Geri Dön 22 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN