Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sivrisinek alarmı - 17 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
18 Mart 2023 Cumartesi

Almanya'da beklenmedik grip salgını

Almanya’da "grip B" (influenza B) salgını başladı. Bu ikinci grip dalgası uzmanlar tarafından solunum virüslerinde alışık olunmayan bir durum olarak değerlendirildi. 

Almanya'da beklenmedik grip salgını

Robert Koch Enstitüsü'nün (RKI) raporuna göre; aralık ayında görülen "grip A" (influenza B) dalgasının ardından 5 Mart’tan itibaren “influenza B” virüslerinin dolaşımıyla ikinci grip dalga tetiklendi. Ntv’de yer alan habere göre, uzmanlar bu durumu solunum virüslerinde alışık olunmayan bir durum olarak değerlendirildi. 

RKI'ye göre, yıllık grip dalgası genellikle korona pandemisinden önceki yıllarda ocak ayında başlamış ve 3 ila 4 dört ay sürmüştü. 2020 ve 2021 yıllarında ise ünya çapında grip salgını görülmedi. 

Geri Dön 18 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN