Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni varyant ve sivrisinek salgını - 16 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
01 Şubat 2023 Çarşamba

Almanya'da ankete katılana 175 avro!

Federal İstatistik Dairesi (Destatis), başlattığı gelir ve tüketim davranışları anketine katılan herkese en az 100 avro verecek. Katılımcıya göre bu para 175 avroya kadar çıkacak.

Almanya'da ankete katılana 175 avro!

Destatis'in beş yılda bir yaptığı anket için 80 bin kişi aranıyor. Ankete katılanlar, 3 ay boyunca harcamalarındaki tercihler ile ilgili sorulara yanıt verecek. Destatis, anketle hissedilen enflasyon oranını ve ihtiyaç duyulan maddi destek ödemelerini tespit edecek.

175 avroya kadar ödeme

Tüm katılımcılara en az 100 avro ödenecek. Her 5 katılımcıdan birine ek 25 avro verilecek. Reşit olmayan çocuklara sahip haneler 50 avro daha alacak. Katılımcılar böylelikle 175 avroya kadar ödeme alabilecek.

Ocakta başlayan anket 2023'ün sonuna kadar sürecek. Ofis, araştırmada hane sayısını mümkün olduğu kadar çeşitlendirmek istiyor. Katılmak isteyenler Eylül 2023'e kadar başvurabilecek. Bir sonraki katılımcı seçimi mart ayında yapılacak. 

Geri Dön 01 Şubat 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN