Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Nisan 2023 Cumartesi

3,5 milyon Alman hiç internete girmemiş

Federal İstatistik Dairesinin (Destatis) verilerine göre; 16-74 yaş arası Alman vatandaşlarının yüzde 6’sı hayatında hiç internete girmemiş. Bu da 3,5 milyon kişiye tekabül ediyor.

Araştırma sonuçlarına göre 65-74 yaşları arasındaki yaşlı nüfusun yüzde 17'si hiç internet kullanmadı. Hayatlarında hiç internete girmemiş 45 yaş altı insanların oranı ise yaklaşık yüzde 2 olarak açıklandı. 

Destatis verilerine göre; ülkede yaklaşık 3,5 milyon kişinin hayatlarında hiç internet kullanmadığı tespit edildi. Uluslararası Telekomünikasyon Birliği'nin (ITU) 2022'deki raporuna göre, dünya nüfusunun yaklaşık 3'te birinin yani ortalama 2,7 milyar insanın internete erişimi yok.

Geri Dön 15 Nisan 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN