Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
06 Mayıs 2022 Cuma

Yeşiller ile Sol Parti arasında ‘ağır silah’ anlaşmazlığı

Savaş karşıtı iki parti Ukrayna’ya ağır silah gönderimi hususunda fikir ayrılığına düştü. Yeşiller silah gönderimini ‘caydırıcılık’ olarak değerlendirip destekliyor, Sol Parti ise ‘daha çok acı yaratır’ diyerek eleştiriyor.

Sol Partili Sahra Wagenknecht ve Yeşillerden Marieluise Beck, Maischberger’de gündemi değerlendirdi. Sol Partili Wagenknecht, Ukrayna’ya ağır silah teslimatını eleştirdi. Wagenknecht, “Ağır silahların Ukrayna’ya teslimatı daha fazla kurban, yıkım ve acı demek. Buna kesinlikle karşıyım. Bence bu savaşta, muhtemelen her iki tarafta  korkunç savaş suçları işliyor" ifadelerini kullandı.

Yeşillerden Marieluise Beck ise “Yarın Putin’in nükleer silahların düğmesine basıp basmayacağını kimse bilmiyor. Rusya politikasını korkutma ve sindirme üzerine kuruyor. Ağır silahların Ukrayna’ya gönderilmesi önemli. Çünkü Rusya, bu savaşı kazanırsa, işgal politikasına devam edecektir. Silahlar sadece öldürmez, koruyabilir de” diye konuştu.

Geri Dön 06 Mayıs 2022 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN